| DJohnny a întrebat:

Cum pun mai multe melodii pe un CD (700 MB)? Vreau sa fac un CD de ascultat in masina, casetofonul e SONY si am auzit ca se poate sa pui mai multe melodii pe CD, mie, cand il fac audio (cred ca trebuie ca CD-ul sa fie alt format ) imi incape doar 20 de melodii. Am vazut CD-uri si cu 90 de melodii. Cum fac si eu?
P.S. : CD-ul il fac cu NERO

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mp3 intra mai multe. Poti citi si aici cateva explicatii:
http://www.eva.ro/......-4996.html

| ovidius a răspuns:

Dacă SONY-ul din maşină nu "ştie" să citească MP3, degeaba pui 100 de melodii.