| Maravilla a întrebat:

vreau sa imi cumpar o masina clasica americana si vreau ca totul sa ramana original in ea inclusiv casetofonul. De aceea vreau sa stiu daca se poate face transfer de melodii de pe CD pe casete audio. Ms.

Dau fundita.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ca sa eviti probleme aferente casetelor propriu-zise dar sa pastrezi totusi casetofonul original, iti recomand asa ceva - http://mp4nation.net/......p-630.html

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

Ia un Chevrolet Corvette Stingray din 1968-1973

| xf1ref a răspuns:

Bineinteles ca se poate, si e foarte simplu cu o combina audio mai veche sau o linie audio vintage.