| yoonny a întrebat:

Cum pun paginile in Microsoft word 2007 una sub alta, nu una langa alta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te prea inteleg, in Word paginile se pun singure una sub alta.
Poate ai activat butonul coloane(cel cu 2 coloane pe el). Dezactiveaza-l si vei scrie normal. Numai bine!

| Tzuna a răspuns:

In dreapta jos ai o linie si un punct pe ea, acela este Zoomul...probabil zoomul tau este de 30%, pune si tu zoom de 100% si atunci vei avea foaia mare si va fi una sub altahappy

bafta!

| Tynnna a răspuns:

Cum zice Tzuna, fa zoom 100 % sau sus la View, langa Zoom gasesti One page si Two pages. Selecteaza One page. Nu stiu ce ai facut tu acolo.

| mariaelenoiu a răspuns:

Ctrl+rotita face zoom out si se pun ele automat daca au spatiu