| DenyDenysuk a întrebat:

Cum putem vorbi pe mass cu mai multe persoane dar fiecare sa vedem ce scriem? plz FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Faci o conferinta, dai la actions si dupa aceea make a conference ceva de genu si dupa aceea alegi pe cine sa inviti.Ideea este ca fiecare trebuie sa se aiba la prieteni altfel nu o sa vedeti ce scrie.Adica daca a b c d fac o conferinta si d nu e prieten cu a nu vede ce scrielaughing.

| DenyDenysuk explică (pentru Cineva2424):

Si putem sa vorbim toate prin casti? Adica de vazut toate ma vad dar nju pot sa si vorbesc cu ele

3 răspunsuri:
| Ingerulrebei a răspuns:

Upsi ba da merge iti zice unul dintre ei contul ori ii zici tu si intri pe el ori el pe al tau si vorbiti

| Ingerulrebei a răspuns:

Nu merge! Si se numeste conferinta