| Ade16adelina a întrebat:

Mai sunt persoane care citesc ficuri? pentru ca eu si verisoara mea scriem si am dori sa vedem daca are cine sa le citeasca ma puteti gasi pe facebook cei interesati multumesc

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ce naiba sunt ălea "ficuri", că am mai găsit într-o întrebare ceva de genul, iar google-ul nu mă lămureste concret.

| Elvina a răspuns:

Ce sunt alea ficuri?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Elvina):

Un fic(fanfic) e o povestioară, scrisă de un necunoscut, mă rog, autor necunoscut, în general copii de 12-13 ani, care folosesc personajele dintr-o poveste consacrată şi le transpun într-un alt mediu decât cel din cartea din care fac parte.

| Elvina a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Interesant. Imi place ideea.

| Ade16adelina explică (pentru Elvina):

Da'mi fb tau si te caut eu si vb

| Elvina a răspuns (pentru Ade16adelina):

De ce sa ti-l dau?