| StrimbJulieta a întrebat:

Cum recuperez o adresa de mail dacă nu mai am numărul de telefon? Mentionez ca o aveam la yahoo, ca nu am adresa de email alternativa pentru recuperare (Uh-oh...
We can't recover your account online because there are no other options on file for your account.) si ca nu stiu unde sa ma adresa? Direct la yahoo, dar nu stiu cum si unde...va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Bogdan0783 a răspuns:

Poti incerca la help.yahoo.com

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Deschizi un cont nou.

| StrimbJulieta explică (pentru Bula):

Voiam acea adresa de email, aveam lucruri importante acolo.

| Bogdan0783 a răspuns:

Nu il mai poti recupera

| StrimbJulieta explică (pentru Bogdan0783):

Speram sa pot, de aceea am intrebat. Am tot citit pe inernet si cineva zicea ca ar trebui sa scriu catre yahoo, oare stiti la ce adresa sau unde sa ma adresez?

| SerafimQ a răspuns:

"Nu vă putem recupera contul online, deoarece nu există alte opțiuni în dosar pentru contul dvs."

Ce vrei mai clar de atat?