| Matei_Ecaterina_1993 a întrebat:

Cum repornesc tableta touch tablet 7 daca nu mai stiu codul de deblocare

2 răspunsuri:
| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Stingeo apoi cand o pornesti tine apasat pe butonul de pornire si in acelasi timp pe butonul de volum incet apoi cu butoanele de volum alegi optiunea wipe data factory si apesi pe butonul de pornire si gata este ca din magazin happy simplu si rapid

| valeria159 a răspuns:

Du-te la magazin unde se vant telefoane si tablete si da 70 lei la vinzator ca sa iti faca cv.....am avut o prietena si a avut aceash problema.