| anonim_4396 a întrebat:

Cum reusesc sa dezactivez un virus, care nu ma lasa sa imi descid nici un program, nici sa instalez un proram, nici antivirusu nu se descide?

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Simplu, ii scoti toate atributele folderului unde e instalat (click dreapta pe folder --> properties --> security --> Advance -->Change permision -->si debifezi casuta de jos cu "Include inheritable...") dai restart la calc si gata av tau nu mai porneste.
Daca nu ai Security la Properties atunci deschizi orice folder... te duci la Tools --> Folder Options -->View --> si jos de tot daca ca ai windows ul in engleza ai o casuta cu "Use simple file sharing" o debifezi si faci ce ti am zis mai sus.

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeRadu a răspuns:

Poi poti incerca sa il stergi din Control Panel sectiunea Add Remove Programs, sau dai unninstall din C in folderu' in care e instalat si gata treaba... happy
In cel mai rau caz reinstalezi windowsu' big grin