| cFlorin a întrebat:

Cum ruleaza aplicatiile, jocurile si internetul pe un iPod Touch 1st generation ( prima generatie )? - are iOS 3. 1. 3. Dau funda

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Va merge nasol.ios 3 merge putin sacadat pe gen 2 dar pe prima e si mai rau.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns (pentru cFlorin):

Ok, fiin prima generatie cred ca are ios 1, tu ii faci upgrade la ios 3 dar va merge greu deoarece ios 3 e pentru ipod 3g si 3gs care sunt mai performamte si deci pe ele va merge bine, insa tu ii pui mai mult decat poate el duce, un upgrade ii poti faci la ios 2, iar pentru a raspunde la intrebare va merge destul de sacadat, si am spus de ce...happywinkingnumai bine