| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa am acelasi scris pe messenger.Ca de exemplu comic sans mersi 10 sa scriu cu el la toati prietenii din lista

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Messenger -> Preferences -> Appearance -> Change Fonts & Colors... iti alegi tipul scrisului si culoarea acestuia dupa care OK... Apply si iar Ok

16 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

1.Intra pe id
2. dai sus la primul : Messenger
3.pe acea coloana intra la : Appearance
4.si dai la a 2-a chestie : Arial sau ce iti scrie tie
5.si de acolo iti alegi culoarea, scrisul, marimea etc
6.Succes!

| laura_9178 a răspuns:

Intri sus unde scrie messenger->preferences->change font&colors. apoi setezi tu ce vrei si dai ok. :*

| anss23 a răspuns:

Si mie imi place comic sans mersihappy

| M3ntosana a răspuns:

Cred ca sti unde e category! Te duci la category ->appearance->change Fonts& Colors si iti alegi u de acolo cum vrei big grin iar jos iti alegi cum vrei sa ai scrisu il lista happy

| spiga92 a răspuns:

Intri unde ai lista cu prieteni sus unde scrie MESSENGER dai click si apoi dai click pe PREFERENCES...iti apare o ferestra in partea din stanga e o lista si cauti acolo APPEARANCE dai click si undeva scrie CHANGE FONTS&COLORS dai click si de acolo sti si u... apoi dai ok si gata

| pufu :* a răspuns:

Messenger -> preferences -> appearace -> change fonts & colors ( in chenarul din dreapta ) selectezi ce font si ce culoare vrei apoi dai ok si aply happy apoi iesi si intra iarasi pe mess pentru a scrie cum ai ales tu big grin sper ca ai inteles tongue bafta :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Messenger > Preferences > Appearance > Change Fonts & Colors... > si alegi culoarea si tipul de scris pe care il vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Messenger -> Preferences -> Appearance -> Change Fonts & Colors... iti alegi tipul scrisului si culoarea acestuia dupa care OK... Apply si iar Ok si gata ce mare lucru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frezeratu2010

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall cf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Messenger -> Preferences -> Appearance -> Change Fonts & Colors... iti alegi tipul scrisului si culoarea acestuia dupa care OK... Apply si iar Okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dai ctrl +shift+r

| FanMovie a răspuns:

Uite pasii:
1.Intra in adresa ta de mess;
2.Click "Messenger";
3.Click "Preferences";
4.Click "Appearance";
5.Click "Change Fonts&Colors...";
6.Alegi: "Font", "Font style", "Size", "Effects" si "F ont Color";
7.Click "Ok" sau "Cancel";
8.Click "Apply";
9.Click "Ok" si gatabig grin.

| ToTh EoH a răspuns:

Deci intri pe mess dai la Messenger sus in stanga... dupa asta dai la Preferences apoi Change fonts and cOLors iti alegi scrisul culoarea si dupa aia dai ok... sper ca ti-am fost de folos