| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hi all! Cine ma poate ajuta sa imi spuna cum pot sa scriu cu un alt fel de text [de ex comic sans mersi]pe hi5 primeste FUNDA! Ms :*!

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Http://letmewrite.hi5profilegenerator.com/

introduci textul si il personalizezi cum vrei.
In stanga jos ai un cod, pe care il copiezi si ii vei da paste in sectiunea dorita de tine (interese, commuri, about me).

De asemnea inainte sa lipesti codul unde-i vrei poti sa ii dai un prewiev sa vezi cum arata.sub chenarul unde ai introdus textul ai "click here to preview" dai click si ...atat :)

Succes :)

1 răspuns:
| roxx_5565 a răspuns:

Am vazut si eu o intrebare pe TPU
m-am uitat la raspunsuri, si am incercat ce scria
la mine nu a functionat

:*sad
sorry