| abcdd a întrebat:

Cum sa calculez virsta unei persoane in limbajul de programare PASCAL? spre exemplu introduc data curenta si sa imi scrie virsta in ani luni si zile. Funda pentru raspunsul corect.

3 răspunsuri:
| abcdd explică:

Lollypup
poti te rog frumos daca nu tii greu sa-mi dai niste indicatii pentru partea executabila restul o sa fac eu singura.

| Memories a răspuns:

Mai faci probleme la info.eu is bucuros macar ca am trecut anul astalaughing)

| lollypop_9950 a răspuns:

E putin mai complicat daca vrei ti pot explica la telefon, dar trebuie sa fi in fata calculatorului pentru a intelege mai repede 0765658175