| larisalarisuca a întrebat:

Cum sa dezinstalez toolbar? P.S cel mai bun raspuns fundita! happy

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Control panel -> unninstal program si cauti acolo sa vezi care e toolbar-u si ii dau unninstall

| Rapyy a răspuns:

Chrome://chrome/extensions/

Cauta printre ele trebuie sa fie si TroolBar ..In dreapta lui este un cos -> apease pe elwinking

| Rapyy a răspuns:

Sa stii : Chrome://chrome/extensions/
Asta nu este pe PC, asta este un site web pe Internetwinking. Intra pe el si acolo arata toate programele inscrise de tine cauta troolbar si dai unnistalwinking