| LaduncaDarian a întrebat:

Cum sa editez un clip pe youtube astfel incat sa fac din 2 clipuri un singur clip? Sau dati-mi programe cu editori de videoclipuri,dar care sa mearga, dau funda!

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Windows movie maker e ceea ce ai tu nevoie.

| MskDesign a răspuns:

Pentru youtube, recomand Camtasia Studio.Este cel mai bun, din punctul meu de vedere si sunt foarte multumit de el.

| Danzell a răspuns:

Trebuie mai intai sa descarci clipurile si dupa sa le prelucrezi. un exemplu de program ar fi Adobe premiere.

| GabiLeonte2 a răspuns:

Descarcati Camstasia Studio cel mai bun program. Va dura pana te acomodezi!

| LaduncaDarian explică (pentru GabiLeonte2):

Da dar stii cum sa dureze mai mult ca mi-a expirat perioda gratis... si n-am chef sa bag bani...