| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac configurare la toate limbajele de programare php md5 etc. ca nu le am pe toate si nu le gasesc, vreau sa sparg parole si de aia am nevoie?

1 răspuns:
| xBlaise a răspuns:

Alt hacker de "unica folosinta" lasa prostiile cu spart parole ca poate ajungi pe la ||| (mititica) si nu e bine... daca vrei sa spargi ceva cu adevarat incearca sa treci pe sistem de operare linux si daca stii putina programare c++ sau vb.net si cateva linii de cod iti poti face un program sa pici/injectezi aproape orice site