| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac poze cu camera web? De unde pot sa o instalez daca nu mai am CD-ul e marca Microsoft 1407 ceva de gen, pentru o verisoara. Funda cat de mare o vreti.

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Cauti amcap pe internet il downloadezi si sus selectezi deviceul

| doctorandus a răspuns:

Drivere gratis pot fi descarcate de pe siteul producatorului camerei.

| TonyTOny01 a răspuns:

Iti trebuie driverul camerei si il poti descarca de pe net doar trebuie sa scrii download driver webcam... si dupa ce o sa-l descarci driveru o sa poti sa faci poze.winking
Fundabatting eyelashes