| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac poze cu camera web?

25 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu programul care se da cu camera sau cu butonul "instant photo" de pe camera web.

carla
| carla a răspuns:

De acord cu reebok. Si eu fac la fel.

| sergiu2525 a răspuns:

Nu! Te duci in My Computer si undeva jos arata o camera si la mine scrie USB Pc Camera (Iconita e o camera). De acolo te vezi si in stanga ta e prima optiunea Take a new picture. Poza va aparea si dai Copy pe ea si Paste unde vrei si gata! Succes!

| Moisi_Vasile_1946 a răspuns (pentru sergiu2525):

Multumesc. Paste fericit!

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Vezi ca pe web ai un buton... apesi pe el(cand e deschis web-ul)
:*:*:*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la my computer si undeva jos scrie camera web sau digital web cv de genu dai acolo si iti apare...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau intri pe webcam-photo.com si faci direct de acolo.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa scrii pe google:www. webcam-photo, com si faci poza acolo! Asa am incercat si eu, si uni care spun ca toate camerele web trebuie sa aiba buton nu va mirATY ca unele camera n-au buton cum e camera mea web

Alte răspunsuri
| edy123 a răspuns:

Camera are un buton deasupra ei, tii apasat pe butonul acela si se face poza.

| iulia_8917 a răspuns:

In start dai accesories si mai in jos este scanner and camera wizard

Alte răspunsuri