| waXonwaXoff a întrebat:

Cum sa gasesc Paint in calculator? Ca stiu ca Windowsul vine cu Paintul!

Răspuns Câştigător
| cosmin_3603 a răspuns:

Daca nu il gasesti la Start - All programs - Accesories- Paint, autunci intrii aici: Start - Run - scrii "mspaint" si dai okwinking

17 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Daca nu il gasesti la Start >> Accesories >> Paint si nici daca scrii in run mspaint inseamna ca nu-l ai instalat in pc, ca sa-l instalezi baga cd-ul cu Windowsul, du-te la Start Control Panel Add or remove programs >> pe margine ai Add or remove windows components >> apoi click pe Accesories and utilities, si apoi pe Details >>alege Accesories, apoi iar Details >> bifeaza Paint >> apoi da ok >> ok si next si gata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Start>programs> accessories>paint

| JeSa a răspuns:

Buna, pai te ghidezi dupa urmatorii pasi : start-all programs-accessories-si e a noua optiune paint, imposibil sa nu ai asa ceva ca tine de windows!, bafta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Intri acolo joc la start happyApoi la All programs, apoi la accesories si in cele din urma o sa gasesti Paint happy

| aragon18 a răspuns:

Start - All programs - Accesories - Paint. happy

| Giuly_3112 a răspuns:

Pai du-te la Start dupa aia du-te cu mouseul la All Programs dupa aia sus la Accessories si cauta in jos Paint happy

| Magic a răspuns:

Start->All Programs->Accessories->Paint.
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| Crucified a răspuns:

Click pe start apoi acolo la "search programs and files" tastezi "paint". Sau aşa: Start -> All Programs -> Accessories -> Paint. Şi mai e a treia variantă: Start -> Run -> tastezi "mspaint" în acea căsuţă. Şi gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in start - Programs - accesories - paint

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,depinde,daca nu il gasesti, ori inseamna ca l-ai sters sau l-ai dezinstalat, ori nu ai cautat unde trebuie, deci: in primul rand trebuie sa urmezi urmatorii pasi: intri la START-All programs-Accesories-Paint.ar trebui sa fie cam a 8-a sau a 9-a optiune, dar daca nu o gasesti, inseamna ca ai sters'o din greseala.Atunci intri la START si in lista din dreapta, jos ai optiunea Run, intri acolo si scrii "mspaint" si dai ok. Daca nu iti apare nimic, inseamna ca l'ai sters de tot din calculatorsad tongue Atunci nu ai alta optiune decat sa introduci cd-ul cu windows si sa instalezi de pe cd paintul. SUCCES! big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La accesorii unde scrie all programes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il ai te duci la Start - all programs - accesories -pant daca nu e acolo dai Start- Run si scrii mspaint si merge daca nu merge nici asa iei mspaint. exe de aici http://www.megaupload.com/? d=37CQ5G5I si il bagi in C - windows - sistem32 si va merge 100%

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi, Cosmin l-am gasit.

| Tudor_Cosmin_1999_DWql a răspuns:

Vreau sami bagati windowos

Alte răspunsuri