| FanMJJ a întrebat:

Mi-am uitat parola de la vechiu id de mess cum pot sa o aflu?

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Incearca acolo la I forgot my password. Daca ti-ai mai scris un al doilea e-mail atunci cand ti l-ai facut iti vor trimite un link la acel e-mail de unde iti vei putea schimba parola la id-ul la care ti-ai uitat parola.Intri pe acel mail si dai click pe link si problema e rezolvata. Dar daca nu ti-ai mai scris un e-mail aditional acolo ai putea incerca cu acele intrebari pe care ti le pun pentru verificarela care doar tu stii raspunsul, asta daca le mai tii mintehappyDaca nici asta nu merge singura solutie este un nou idsad
P. S. Eu de multe ori am patit sa nu imi mearga parola si am folosit metoda cu al doilea e-mail(am intrat pe el la mesajul primit de la yahoo si am dat pe link si gata am resetat parolabig grin)
Succes:*

4 răspunsuri:
| denis009 a răspuns:

Deci...acolo unde trebuie sa scrii id-ul la Yahoo Messenger o sa iti apar dedesubt de yahoo id si password pe undeva mai jos o sa scrie asa : Forgot you password? ii dai click acolo iar dupa aceea o sa iti apara ceva intrebari bifezi pe prima cu forgot my password si ii dai next iar apoi va trebui sa iti scrii id-ul intr-o casuta iar apoi va trebui sa scrii codul acela care iti apare tot intr-o casuta apoi dai next happy... apoi va urma niste intrebari de siguranta pe care tu le-ai ales cand ti-ai facut id-ul asa ca va trebui sa scrii raspunsul care l-ai scrii si atunci dupa aceea va trebui sa iti alegi o noua parola si asta a fost tot happyhappyhappy funda?hee heehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am uitat parola de la mess cum pot so aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
dar cred ca stiu un sait

| xElenaH a răspuns:

Daca mai tii minte tot ce ai pus la confirmarea idu`lui dai la forgot passowrd