| Rusniac a întrebat:

Cum sa-mi descarc wireless pe laptop? Dau funda celor ce imi raspund repede!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Activezi modulul WiFI (trebuie să fie un buton undeva, sau, dacă lipsește, o iconiță din task bar.
Se vor scana rețelele disponibile. O alegi pe a ta. Introduci user/password și gata. Descarci ce vrei, cât vrei.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Intai trebuie sa ai driverele instalate, dupa care trebuie activat, dupa care te poti conecta!

| Rusniac explică:

Multumesc la amandoi. Dar driverele cum le instalez? straight face nu stiu. Am laptop,, Advent,,

| mihai69 a răspuns (pentru Rusniac):

Sincer? n-am auzit de firma asta. Dacă are o etichetă pe el, spune-mi te rog ce scrie pe ea. Absolut tot (fără serial number, dacă este). Ce sistem de operare are?