| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa pun pe youtube dedesubt la videoclip in dreapta artistul care canta melodia respectiva? Am auzit ca daca nu o sa imi fie sters videoclipul. Heeelp!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Stiiiii nu e bine sa copiezi videoclipuri, uneori iti pot suspenda contul doar daca ai multe clipuri cu DOAR melodia de la un videoclip. Daca vrei sa postezi ceva pe Youtube, filmeaza ceva interesant, facut de tine 100%! Bafta!

| MoneyMoney a răspuns:

Simplu din "Edit Video" dar eu cred ca mai repede o sa ti-l stearga asa fiindca cei de la casa de discuri prefera sa vanda albumul decat sa aiba 10.000 de videoclipuri pe Youtube!