| andrey04 a întrebat:

Salut,cum se dezactiveaza optiunea Orange Suporter?

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a iesi din programul PrePay suporter trimite gratuit la 321 un SMS cu textul STOP si numele echipei. Daca nu reusesti dezactivarea prin numarul scurt 321, te rugam sa apelezi Serviciul Clienti si sa adresezi solicitarea de dezactivare colegilor nostri.
O zi buna,
Orange Helpers

| àIèD a răspuns (pentru OrangeHelper):

Cum sa apelez la Serviciu Client?

| OrangeHelper a răspuns (pentru àIèD):

Salut,
Ii poti apela pe colegii de la Serviciul Clienti la numarul de telefon 300, apel gratuit de pe numarul tau Orange.
O zi buna,
Orange Helper

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Treimiti un sms gratuit la numarul 321 cu textul STOP si de va dezactiva

| Dumitru_Alex_1967 a răspuns:

Doresc sa dezactivez optiunea Orange suporter.