| BlackRoseeforyou a întrebat:

Cum scap de virusii de pe stick? happy

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Formatare, dar vei pierde tot ce ai.

Click dreapta pe stick --> Format, apoi iti va aparea o fereastra mica, bifezi Quick Format si apoi Start.

| BlackRoseeforyou explică (pentru Bogdanux):

Am facut asta.dar degeaba crying

| Bogdanux a răspuns (pentru BlackRoseeforyou):

Primesti o eroare anume?

| LadykillerR a răspuns (pentru BlackRoseeforyou):

Cum degeaba tu nebuno? Daca formatezi sticku dispare orice informatie de pe el, deci automat si virusii... Plus de asta, nu esti in stare sa iti instalezi un antivirus si sa scanezi, inainte de a formata? Apropo... de unde stii tu ca e degeaba?! Ii vezi cum misca pe monitor sau ce drecu de zici ca e degeaba? Parca ai fi om de pestera sa moara Veta acum!

| MMihai a răspuns:

Formatezi stick-ul!
se pierde toată informația de pe stick dar și ( teoretic și) virușii!
Poți să îl formatezi cu mai multe sisteme de operare!

| BlackRoseeforyou explică (pentru MMihai):

Ca de exemplu?hee hee

| MMihai a răspuns (pentru BlackRoseeforyou):

Îți apare poza cu stick-ul și dai clic dreapta la maus și vor apare diverse obținui între care și cea de formatare. Și îl formatezi și gata.

| Smartulet a răspuns (pentru BlackRoseeforyou):

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| Eigei a răspuns:

Formateaza stick-ul sau dai o scanare su un antivirus... n-are cum sa nu mearga

| ticataca a răspuns:

Formatezi stickul sau il scanezi cu un antivirus...