| Laurretta a întrebat:

Cum sa schimb numele de la un id? cand intru pe email imi arata numele si as vrea sa-l schimb(arata numele fostului). cum as putea?
p. s. e numele de cand am facut id-ul.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Buna'!
Cand intri pe e-mail in stanga sus, sub numele tau dai pe profile si apoi in partea stanga dai pe info si edit name.
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare nume/e-mail/parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password /nume/parola/alternate e-mail ->schimbi ce vrei tu aici!
Bafta!

| Cezar a răspuns:

Dai click pe Messenger sus in colt stanga -> My Contact Detalis.
Si iti schimbi numele!