| M4RK a întrebat:

Cum salvez filmul pe care l-am facut in windows movie marker ca sa se poata vedea in winamp sau altele?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Simplu!
cum te uiti in monitor, in partea stanga sus, langa auto movie gasesti scris publicar movie (scuze eu am meniul in limba spaniola)
dai clic pe publicar movie si te intreaba unde vrei sa il publici:
in memoria p. c.
pe un cd
e_mail
sau pe o camera digitala
tu alegi in memoria p. c.-ului
este prima optiune, si dai clic si se salveaza acolo unde ai tu filmele video...
sper ca ai inteles... daca nu contacteaza-ma in privat si iti spun mai in detaliu!

2 răspunsuri:
| user-tpu_2561 a răspuns:

Hopaa laughing eu nu stiam asa. :p

ca sa il salvezi. dai acolo sus la "File" si dai pe "Save Movie file"
iar dupa dai unde vrei tu sa fie salvat...
Nu`i mare filozofie...
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| MrJungle a răspuns:

Sau cand mai ai astfel de probleme, poti sa iti procuri un program de schimbat extensiile (. cfg;. wma;. mp3;. avi etc). Si faci absolut orice cu el.