| dianainsta01 a întrebat:

Cum salvez o poza de pe internet pe iPad? Adică o data cand eram pe Facebook, am apasat din greșeală undeva si mi-a apărut "SAVE", dar de atunci nu am mai găsit acel buton

1 răspuns:
| teosbeos a răspuns:

Un student de-al tatei care se pricepe spune ca daca ''misti peste poza getul'' degetul
( nu e tocmai cea mai buna exprimare dar viata) oricum daca misti degetul peste poza o sa-ti apara bara cu utilitati. incearca poate merge! mult noroc!