| SupaRici112 a întrebat:

Cum scap de eroarea CLayoutHostWnd - Tooltip iertutil. dll de la mess? Trebuie sa instalez windows-ul? Raspunsuri serioasebig grin

6 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Ai incercat sa il dezinstalezi si pe urma sa il reinstalezi? Ar parea o eroare din aplicatie. De asemeni, daca folosesti o versiune beta, ti-as sugera sa o actualizezi. Daca iti persista problema, revino cu un raspuns.

| Danιel a răspuns:

Ce versiune de Internet Explorer ai?

| Danιel a răspuns:

Asculta-ma ce-ti spun: ARE LEGATURA. Din propria mea experienta iti afirm cu toata convingerea ca Yahoo! Messenger coreleaza cu librariile core ale IE-ului. Daca initial, te documentai despre fisierul "iertutil. dll", aflai ca acesta provine din Internet Explorer. Deci, nu degeaba te-am intrebat ce versiune de IE ai momentan, pentru ca exista optiunea de a-l upgrada si daca nu, mai exista si alta varianta. O sa fie inaccesibil pentru mine sa te intreb de fiecare data in acest topic si dupa o perioada de timp sa-mi raspunzi, deoarece e posibil sa uit. Asadar, daca doresti ajutor din partea mea, trimite-mi un mesaj privat.

| SupaRici112 explică:

L-am dezinstalat si l-am instalat de 7-8 ori si tot nu mergestraight face ba acum imi da eroare si la meebostraight face crezi ca, daca reinstalez windows-ul o sa mearga?

| SupaRici112 explică:

Folosesc google crome si nu are legatura cu internet explorerbig grin. Din cate am citit si din cate stiu eu se pare ca mi se stersese fisierul iertutil. dll sau a aparut o eroare la registrele astea... ceva de genu

| cranius02 a răspuns:

Esti un clovn tampit