| Krystynaklaudia a întrebat:

Cum scap de genuine widows?

Răspuns Câştigător
| thizizme a răspuns:

Daca tot nu va cumparati Windows (sincer, nici nu prea merita cumparat la pretul asta...) aveti si voi putina grija si nu instalati Genuine Windows... rolling eyes

5 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Intri in Start-Run si acolo scrii regedit. Dupa intri in HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - MICROSOFT - WINDOWS NT - CURRENT VERSION - WPAEvents - aici in dreapta dai dublu click in OOBETimer - In fereastra care ti se va deschide stergi tot ce poti, dai ok si apoi iesi.
Mergi din nou in Start - Run si scrii %systemroot% \system32 \oobe \msoobe. exe /a. O sa ti se deschida o fereastra cu 3 optiuni, tu o s-o algi pe a 2-a si o sa dai accept, se deschide o noua fereastra si o sa alegi de jos optiunea CHANGE PRODUCT KEY si in noua fereastra o sa introduci serialul : THMPV-77D6F-94376-8HGKG-VRDRQ, iar dupa ce l-ai introdus faci click pe UPDATE iar dupa asta apesi Press Remember Later si in final RESTARTEZI WINDOWSUL.Bafta!