| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de spam-urile din e-mail?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le bifezi la casuta de sus apoi dai delete si dispar toate.

| nustiunustiu a răspuns (pentru mgtow):

Sau dai click pe cosul ala de gunoi de langa butonul SPAM.

| acinorev a răspuns:

Le selctezi si dai pe butonul,, Delete'' din tastatura. gata

| mixxjim a răspuns:

Nu prea poti sa scapi de ele, eu mi-am sters un cont din cauza spam-urilor ca ma disperasera. ai grija pe ce site-uri iti inscrii adresa de email.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca a vrut sa intrebe ce sa faca pentru a nu-i mai intra spamuri. Asta as vrea sa stiu si eu.

| TrolI a răspuns:

Le stergi.

| iooaannaa a răspuns:

Da, asta vroiam sa spun si eu. Nu e vorba de "delete". Eram curioasa sa vad daca exista vreo modalitate in care sa scap definitiv de ele, pentru ca le primesc zilnic.
Inseamna ca doar crearea unui nou cont e singura solutie sad