| PulbereDeStea a întrebat:

Cum scap de e-mail nedorit? Imi tot vin mail-uri si nu am intrat eu pe site-ul lor. Le-am incadrat la spam, dar tot vin.

Răspuns Câştigător
| Dxpro a răspuns:

Daca in subsolul email-ului pe care il primesti nu gasesti un link pentru dezabonare, iti recomand sa nu mai deschizi aceste email-uri si eventual sa faci report completand formularul Google Spam report http://goo.gl/0iPYuu

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In dreapta sus ai o rotita pe care daca duci point-erul mouselui (varful) vei vedea ca scrie setari. Apesi pe acele setari si-ti va apare : adrese blocate.
Sub un buton radio (acea casuta dreptunghiulara sau patrata se numeste asa) scrie: adaugati o adresa.
Daca vrei sa nu-ti mai vina de la popescu e-mailuri scrii: popescu@yahoo.ro
Daca vrei sa nu-ti mai vina de la un domeniu scrii doar: @gmail.com si de la gmail nu-ti mai vine nimic chiar daca-ti sunt persoane, prieteni.

| luKian24 a răspuns:

Te-ai abonat din greseala ai dat sa iti trimita e-mailuri.intra din nou pe acel site si vezi ca trebuie sa iti apara pe acolo dezabonare sau ceva de genul.