| MuCelMic a întrebat:

Cum scap de Vivaldi Browser?!?!?!? Nu pot scapa de el! Help!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| MuCelMic explică (pentru gelu1970):

Sunt pe win 7...

| gelu1970 a răspuns (pentru MuCelMic):

Nu ai optiunea de dezinstalare?

| MuCelMic explică (pentru gelu1970):

Nu o MAI am! Dar stai, am mai gasit un folder, l-am sters, acum nu se mai deschide vivaldi, dau un restart si vad dupa daca mai gasesc vreo ramasita...

| gelu1970 a răspuns (pentru MuCelMic):

Bine.

| Mclaren12 a răspuns:

Pai daca este un browser instalat manual intri control panel si apoi la "dezinstalare aplicatii sau ceva de genul si ar trebui sa-l gasesti acolo si-i dai uninstall si urmezi pasii. Tu probabil vrei un browser care sa aiba ca pagina de pornire google, deci instaleaza-ti google chrome sau mozila firefox.

| Eduard619 a răspuns:

Insteleaza your uninstaller si o sa mearga.
sau cel mai simplu te duci in meniu windows scrii add si dai pe add/remove.
in lista aia de programe gasesti vivaldi browser si dai uninstall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalează-l.

| Stefan831 a răspuns:

Vezi cumva in setarile de accesibilitate. Da dezactivare si apoi din aplicatii dezinstalare