| anonim_4396 a întrebat:

Cum schim aspectul profilului pe myspace? Adica culoarea de fundal, cum pun o poza fundal si unde gasesc adresa pozei ca am salvat-o si nu este? Va rog frumos.

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Simplu... click START, din bara de date, dai Search, bifezi sau debifezi tot ce e in relatie cu numele pozei salvate, sau dai start si pe a doua coloana din lateral dreapta. la activitati recente happy... pentru windows xp, sp1, sp2, la Vista sau Windows 7, intri in Start, si click jos la search si tastezi numele pozei salvate happy. Succes