| fuckThisLife a întrebat:

Cum schimb ip-ul la pc? e greu? pot strica cevalaughing?

Răspuns Câştigător
| VLad_9311 a răspuns:

Pai daca il schimbi singura o sa ai de suferit deoarece.aia de la rDs. o sa te depsisteze si nu o sa mai ai net pe o perioada de timp si o sa ai si amenda... mai bine du-te la aia de unde ai net si roaga-i sati schimbi ipu

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Depinde de unde ai internet...

| Minnie a răspuns:

IP e dinamic, se schimba la fiecare resetare de computer, pentru cel static se specifica in contract si este un tarif special pe luna

| razvan2003 a răspuns:

Exista programe se numesc PROXY. Si nu se strica nimic. Bafta!