| Racnem a întrebat:

La Allview X1 solu poti sa ii schimb bateria daca se "strica"?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ia-ti busola! Pai daca e uni-body, ca asa se numesc astea...nu prea poti! happy Ca si la iPhone! Teoretic se poate, da nu la orice jaf de service, pentru ca sunt extrem de greu de desfacut! Plus ca te costa destul de mult bateria+manopera!

7 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

In caz ca se "strica" bateria, da o poti schimba, aproape la orice telefon o poti schimba.Ar fi bine sa fie una originala, pentru nu a avea probleme cu cea noua.

| Alexandr a răspuns:

La orice telefon poti sa iei alta baterie!

| Racnem explică (pentru Alexandr):

Pai cum? are carcasa dintr-o bucata sad

| K0sti a răspuns (pentru Racnem):

Bravo, ti-ai raspuns singur!

| Racnem explică (pentru K0sti):

Adica nu pot sa-i scimb bateria daca nu ma mai tine?
Scuze sunt putin derutat cand vine vorba de tehnologie laughing

| Racnem explică (pentru K0sti):

Mai am o intrenare la tine...Ce parere ai de telefon? Pe mine ma incanta camera ecranum procesorul, etc... sper sa ma tina bateria avand in vedere ca il voi tine nonstop conectat la net.
As lua X1 sau viper S?

| K0sti a răspuns (pentru Racnem):

X1...nu compari si tu specificatiile...plus ca arata si mai bine!

| K0sti a răspuns (pentru Racnem):

Ia-ti busola! Pai daca e uni-body, ca asa se numesc astea...nu prea poti! happy Ca si la iPhone! Teoretic se poate, da nu la orice jaf de service, pentru ca sunt extrem de greu de desfacut! Plus ca te costa destul de mult bateria+manopera!