| illidan1150 a întrebat:

Cum schimb rezolutia la un videoclip? vreau sa imi bag episoade de la RObotzi si imi trebuie rezolutia de 320x240 (mega)pixeli. DAU FUNDA! XD

3 răspunsuri:
| illidan1150 explică:

straight face La un program gratuit si usor de folosit... daca nu doar gratuitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Poti schimba rezolutia cu "PhotoShop". acolo poti sa o schimbi la orice. poza, videoclip. etc.winking!
Baftawinking!

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Deci intra pe google si scrie download idm apoi dai clik primul rezultat apoi dai download! apoi intri pe youtube cautti episodul respectiv apoidai download this video in 3gp adica format pentru telefon.