| TƎD a întrebat:

Buna tuturor!
Cum fac sa schimb rezolutia unui videoclip? Am nevoie mare de ajutor
fundita! happy

4 răspunsuri:
| TƎD explică:

PS:funda dau pentru raspunsul cel mai bun nu primul(doar daca e singurul logic)

| TƎD explică:

Eu vreau sa o schimb definitiv pentru telefon ca sa poata sa il citeasca

| dracusoru24 a răspuns:

Depinde cu ce program vrei tu sa te uiti dar in general dai click dreapta pe imaginea videoclipului apoi cauti video apoi aspect ratio resolution ceva de genul. difera de la program la program

| Distruspedinauntru a răspuns:

Poti folosi CAMTASIA