| VoicuMario a întrebat:

Cum schimb varsta pe Facebook?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa schimbi varsta pe FB fiindca este imposibil sa te fii nascut in 2 date diferite si FB nu permite asa ceva.

| lpavel a răspuns:

Intri in profilul tau, (adica acolo unde vezi ce ai postat) apoi sub poza ta de profil vei vedea mai multe cuvinte de tip butoane sa zic asa cum ar fi: Postari Despre Prieteni Fotografii etc.
Tu dai clic pe: Despre, apoi dai clic pe: Informatii generale si Contact!
Acolo iti vei vedea toate informatiile despre tine, cobori mai jos la: Informatii Generale, mergi la data nasterii iar la dreapta vezi un creion, dai clic pe ea si schimbi data nasterii apoi poti poti schimba sa fie public sau nu, adica sa vada toti cati ani ai sau nu! Bafta!

| lpavel a răspuns:

Aceste setari se gasesc pe pc, am uitat sa-ti spun... si un raspuns pentru campioana zilei laughing mie cum dracu mi-a permis? mai bine taceai...