| anonima10 a întrebat:

Cum scriu la mess cu mai multe culori?batting eyelashes

15 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Dai click pe T-ul ăla, mergi la "color efects", alegi culorile pe care le vrei, bifezi "always use color efects" şi dai ok. happy

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai acolo unde dai la scris cand intri si vb cu cineva acolo unde scrii mai mic, mai mare, ce fel de scris vrei, culorile big grin
Dai clik pe culori si dai other color acolo vezi big grinbig grinbig grin
Ce culori ati trebuie big grin
Fundaa laughing?

| SentimenteColorate a răspuns:

Dai acolo unde arata culori

| allleeeee a răspuns:

Unde este categoria aceea cu schimbatul culorilor dai Color Effects si selectezi combinatia de culori si dupa aceea salvezi si dai click Always use color effects.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai, intri pe un id de-al unui prieten. apoi, mai sus de casuta unde scrii tu mesajul, este un T. dai click pe el si fa-i setarile: cat de mare vrei sa fie scrisul, ce culoare etc...

| Miяu a răspuns:

In fereastra unei convorbiri apesi "format" Apoi change color text, Color effects, si alegi culorile.

Sper ca te-am ajutat
fundita? :X plss

| traficanta a răspuns:

Deci intra sa vorbesti cu cineva.

Si, te duci acolo langa buzz la Format

Dai la Change text color.

Iti alegi tu acolo culorile

Dar trebuie sa apesi pe USE ALTERNATE COLOR EFFECTS

Si apoi dai sus Save as, si voila happy

Sper ca ai inteles.

| Rihanna a răspuns:

Deschizi lista de mess.in dreapta sus ai "messenger"-preferences-appearance-change fonts&colors.si il editezi cum vrei, salvezi si gata

| Rihanna a răspuns:

Deschizi lista de mess.in dreapta sus ai "messenger"-preferences-appearance-change fonts&colors.si il editezi cum vrei,salvezi si gata

| ashley26pink a răspuns:

Pai in fereastra in care vb cu cineva dai acolo la T-ul ala mare, si apoi dai pe paleta de culori. apoi dai click acolo si dupa aia dai la color effects.iti alegi culorile si mai vezi tu daca il salvezi sau nuwinking

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Iti apare undeva o iconita cu o pensula si culori dai clic pe aia, si ita apar cateva culori si jos mai scrie ceva dai clic acolo pe scris si dupa aia e simplu. trebuie sa iti alegi combinatia de culori si o aplici. daca n-ai inteles nimic intreaba pe altcineva

| Abbey a răspuns:

Dai la format "T"-->change text color si apoi dai la color efferct iar apoi iti alegi tuh care culori vreihappy. sper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Dai click pe Text. (adica T-ul ala mare)
2. Dai click pe paleta de culori.
3. Dai la Color Effects
4. Iti alegi culorile. happy

O zi buna!

| stefanutza27 a răspuns:

Dai click pe un id. Dai la format (T) si dai la paleta aia de culori. Dai click la color effects si iti alegi combinatia de culori. Dupa aceea bifezi casuta aia cu Always use color effects, dai save as si gata. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu.

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, daca vrei sa salvezi sa scrii mereu cu multe culori intri sus la:Messenger apare o lista intri la preferences si dai la appereance. iar daca vrei doar cand vb cu cineva intri sa vb cu el si langa buzz este format si dai acolo dai pe el si dupa aia dai la change text color. sper ca ti-am fost de ajutor