| L0ve a întrebat:

Cum se cheama telefonul asta? http://www.whichbetter.net/......axy-S2.jpg
in link scrie galaxy s2 dar nu e :|
funda

Răspuns Câştigător
| shfT a răspuns:

Samsung Galaxy S 2, în varianta pe care am testat-o la Mobile World Congress 2011 în februarie folosea un excelent procesor dual core de 1 GHz, dar Samsung nu se mulţumeşte cu atât şi a anunţat că va face un upgrade la 1.2 GHz. În plus, producătorul asiatic confirmă lansarea terminalului pentru această lună, deşi ieri aflam că noul Galaxy va întârzia cel puţin în Marea

1 răspuns:
| shfT a răspuns:

Primesc funda?