| iubi_duby75 a întrebat:

Cum se creeaza un blog gratuit?

10 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Cauti pe google host-uri de blog gratuite (free blogs, free blog hosts, etc) si iti faci cont pe sait-ul ales. Cel mai probabil, adresa blogului tau o sa fie cont.domeniuhost.com/org/net. Pe adresa principala a host-ului o sa ai un login cu username-ul si parola ta, care te va duce automat la pagina de administrare a blogului tau. Daca ai intrebari iti stau la dispozitie.
Numai bine, Shinwinking

| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Blog ori Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| razvanadriann a răspuns:

Depinde eu stiu doar pagian web scrii pe google creare pagina web gratuita si iti da un nume nul mai stiu incepe cu "G".

| razvanadriann a răspuns:

Un site gratuit si usor de facut este WebGarden tongue cauta pe youtube si vezi ca da big grin mult succes.HuSh3r

| blackais a răspuns:

Try - wordpress.com / blogspot.com -bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google-it

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platforma WordPress de blog gratuit gasesti pe www.bloguest.com. Tot acolo gasesti si pasii de urmat. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este o intrebare simpla mai bina sa iti faci cont pe g mail intri pe le si iesi si scrii www.blogspot.ro si dai click pe incepeti

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Incearca ucoz.ro