| DeNyyy a întrebat:

:* am si eu o mica problema. anul trecut mi-am luat un monitor lg flatron w2232S fix asa http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.teldata-ec . com/images/LG_Flatron_17-22_LCD_Monitor40F-detail.jpg&i mgrefurl=http://www.teldata-ec. com/product_info. php%3Fma nufacturers_id%3D58%26products_id%3D282%26osCsid%3Df3969 e361096ff6d8d44f68c2392063a&usg=__glMyIKWGdOqBKLDXlUjQ4C yFJE0=&h=560&w=600&sz=17&hl=ro&start=0&zoom=1&tbnid=GPxX p3NpprabhM:&tbnh=158&tbnw=170&prev=/images%3Fq%3Dlg%2Bfl atron%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DN%26biw%3D1366%26bih%3D6 39%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=500&ei=HbmMTIC ZHMnOswaMn9HXAQ&oei=HbmMTICZHMnOswaMn9HXAQ&esq=1&page=1& ndsp=18&ved=1t:429, r:0, s:0&tx=74&ty=53

l-am luat de la Altex.si eu am fost plecata 2 zile undeva asa ca nu am mai pornit monitor. si aseara cand am venit am vrut sa intru pe internet si am aprins monitorul totul bine s-a icarcat iar apoi deodata imaginea s-a facut neagra ca si cum ar fi fost stins dar butonul arata ca este aprins. si astazi tot la fel. ce credeti ca are si ce ar trebui sa fac?(acum scriu de pe laptop )si inca mai e in garantie ...credeti ca ar trebui sa il ducem inapoi la altex? sau se poate face ceva? multumesc

3 răspunsuri:
| DeNyyy explică:

Am verificat tot am scos toate firele dupa aia iar le-am bagat si tot asa face...

| vanhilla2010 a răspuns:

Daca e in garantie, logic ca trebuie sa il duceti inapoi!
Va vor explica baietii care e problema sau va vor da altul.

| TuPentruTpu a răspuns:

Uita-te acolo in spate la monitor daca nu este vreun fir scos ca si mie mi s-a intamplat d multe ori...