| SmecheruDeLaCraiova a întrebat:

Cum se fac sa ma uit pe telefon pe browser, dar in acelasi timp sa fie dat drumul la muzica(tot de pe telefon)?
Vreau sa precizez ca am S7 edge

Răspuns Apreciat de Editori
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca asa:
- pornesti muzica, cu playlist
- apesi butonul de revenire la ecranul de start - in mod normal playerul trebuie sa ramane in functiune, minimalizat
- pornesti si folosesti browserul

Daca vrei sa pui iarasi playerul in fata, atingi butonul-iconita cu cele doua patratele suprapuse (lista aplicatiilor pornite), atingi imaginea playerului si el va veni in fata.

Dupa terminare, intrii iarasi la lista aplicatiilor pornite si le opresti pe toate. In caz contrar, aplicatiile in functiune vor consuma bateria puternic!

1 răspuns:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Nu inteleg exact ce vrei sa faci.
Vrei sa te uiti la un continut audio pe browser si sa asculti muzica in acelasi timp?
Din pacate, asta nu se poate. Concomitent, niciun telefon nu face asta.