| aristotel321 a întrebat:

1) Spuneti-mi ce muzica frumoasa (nu manele)
2)Ce sa fac cand ma plictisesc?
3)Cum sa imi decorez camera?
4)Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu care sa aleg dintre s6 edge sau s6 edge +
Care este mai bun? cu cat este mai bun unul decat altul?

Răspuns Câştigător
| BiancaXoXo a răspuns:

Decii,
1. Nu stiu ce stil de muzica iti place asa ca nu iti pot oferi un raspuns.
2. Pai sunt multe lucruri. De exemplu: - uitate la filme.
- iesi cu prietenii
- stai pe retelele de socializare
- vorbeste la telefon
- invata laughing
- deseneaza, canta, danseaza, oricum nimeni nu te vede atata timp cat esti singura acasa.
- stai pe TPU si raspunde la intrebari laughing
- du-te si plimbate pe afara, nu conteaza ca e iarna si iti ingheata mucii.
3. Aici depinde si de gusturile tale. Ai putea sa iti faci peretii albi cu parchet negru? Sau o mobila care sa se asorteze cu perdeaua? laughing
4. Eu as spune s6 edge+. A avut un prieten si a mers chiar foarte bine. Dar acum depinde si de bani.
Sper ca te-am ajutat