Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum se face conexiunea la internet la o tableta? trebuie sa-mi iau modem stick, plus cartela din aia prepay pentru internet nu? dar trebuie sa fac un abonament ceva undeva sa platesc lunar, sau e pentru totdeauna daca cumpar modem-ul ala si cartela? Merci, funda!

3 răspunsuri:
| ServicePC a răspuns:

Daca ai un router in casa, poti sa dai semnal prin wi-fi la tableta, daca aceasta are wi-fi

| Ddiana90 a răspuns (pentru ServicePC):

Nu pai nu vreau prin modem din ala, eu vroiam sa fac conectarea la net, nu sa o folosesc doar pentru acasa, sa o folosesc si prin excursii cand plec. cum fac asta? sa o folosesc oriunde.

| ServicePC a răspuns (pentru Ddiana90):

Incearca prima data cu o cartela FROG de la cosmote pana te obisnuiesti cu ea, pe urma poti sa schimbi cu un abonament