| DreamingAboutYou a întrebat:

Cum se foloseste bluetoothul la iPhone4?
ot trimite poze la colegi care au alt fel de telefoane?
se poate trimite muzica din iPod?
CUM?
Fundaaaaa

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Din păcate, la iPhone bluetooth-ul nu e bun decât pentru conectarea la hands-free. Nu poți transfera nimic prin bluetooth.

Răspuns utilizator avertizat
| Manuela_9985 a răspuns:

Ipone-ul nu are bluetooth happy Numai prin USB poti descarca muzica,jocuri, poze, video-uri etc happy Fundoi?

| Madalinaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai nu cred ca te pot ajuta prea mult dar eu stiam ca nu poti trimite poze, muzica, etc de pe iPhone la alte telefoana si nici inver, parca se putea trimite doar de la iPhone la iPhone.

| Barmanul007 a răspuns:

Mda! Am un iphone de ceva vreme si raspunsul e cam asa: au pus bluetooth pe iphone pentru a il putea conecta la diverse periferice...cum ar fi stereo masina sau orice masina dotata cu bluetooth! Am vazut un catalog cu multe periferice bluetooth pentru iphone destul de interesante! Nu e posibil totusi intre 2 iphonuri sau alte telefoane si iphone! Pt asta exista multe aplicatii gen: Bump. FileSharing etc... care folosesc internetul pentru transfer de date instatntaneu intre 2 iphonuri! Funda?