| roland2948 a întrebat:

Ce telefoane sunt bune pentru Muzica Si Poze?

Răspuns Câştigător
| VladGangstaBoy a răspuns:

Pentru muzica iti recomand telefoanele All view!
Poate n-ai auzit de aceasta firma, dar face niste telefoane foarte bune, mai ales pentru ascultat muzica deoarece au un difuzor foarte puternic!

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ar fi Nokia X2, si are camera de 5 megapixeli

| GroparuVesel a răspuns:

Telefoanele mobile.

| Elvina a răspuns:

Wifi si I-phone. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia seria Xpress Music. Ti-as fi recomandat si Sony Ericsson seria Walkman, insa de astea am citit ca au probleme.

| xBya a răspuns:

Eu am un Galaxy Nexus si nu e bun doar pentru muzica si pozehee hee. Are 5 mega pixeli si face poze chiar bune si si in programul de editare gasesti multe functii. Cat despre muzica, n`am treaba.

| DushulRece a răspuns:

In ziua de azi, toate

| SDavidS a răspuns:

Pau Nokia Pure View are o camera de 41 de megapixeli si un blitz LED Flash Mare si difuzoarele pentru muzica sunt chiar puternice. Funda?