| anonim_4396 a întrebat:

Cum se foloseste Download Helper ca sa downloadez un film de pe Youtube?

8 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

In bara de sus se vad niste baloane. daca nu sunt da-i vizualizare-bara de unelte-personalizeaza si in lista vei gasi niste baloane.tragele in bara de sus si intra pe youtube la videoclipul dorit.baloanele incep sa se invarta si langa ele apare o sageata care este indreptata in jos. dai click pe ea si iti alegi... mp4 sau ce format vrei(dar e mai bine mp4) alegi locul unde vrei sa il salvezi si ii dai salvare.

| Wtf9000 a răspuns:

Mai bine intri pe vixy.net, copii linkul acolo, si il descarci direct.

nony
| nony a răspuns:

Faci clic pe icoana de sus. apoi download, alegi unde sa-l descarci si gata.Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa trasform o melodie descarcata de pe trilulilu din format mpg in mp3

| valyutzu a răspuns:

Iti zic eu ceva mai simlu wdownloader simplu (fundita)