| lulu_3036 a întrebat:

Cum se instaleaza expansiunile la The Sims 2? Am incercat cu expansiunea Free Time, am bagat in Daemon Tools, totul bine si frumos, cica s-a instalat, dar cand sa deschid, imi spune ceva ca nu am bagat discul corectstraight face sa-l bag pe cel care trebuie si retry. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Saibot a răspuns:

Discul corect e CD-ul 1 de la Sims 2 normal, nu expansionul.

2 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Eu am Sims 2 Double Deluxe care contine 3 expansiuni. Deci daca vrei expansiuni, poti sa ti-l cumperi direct pe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi CD-ul 1 de la Sims 2, atunci ar trebui sa-ti mearga.