| AlabalaAnonim a întrebat:

Cum se numesc foile acelea care daca le calci (calcator) peste un tricou se imprimeaza imaginea... Este asa ceva in Romania macar? CUm se numeste si cat ar costa cam... si unde gasesc :p

4 răspunsuri:
| AlabalaAnonim explică (pentru AndraNicoleta):

Si dupa ce imprimez pe un tricou imaginea, dupa spalare ea ramane?

(Si foile acelea banuiesc ca merg la imprimantele normale, nu?) sunt cam dezinformat in faza asta.

| AndraNicoleta a răspuns (pentru AlabalaAnonim):

Rezista la spalare. Despre stickere nu stiu ce sa-ti spun. Eu cand mi-am luat, l-am luat deja imprimat thinking

| Userrr a răspuns:

Cauta pe la un mall si sunt cam in jur de 10-15 lei!