| Creatorul24 a întrebat:

Cum se numeste ultima versiune updatata pe 17 august a aplicatie Google Voice Search din Google Play? Cea veche este 2.1.4 dar cea noua cum se numeste?

6 răspunsuri:
| lucian007 a răspuns:

Te intereseaza faptul ca are si limba romana nu? eu bine i nacest caz nu trebuie sa o cauti in google play, doar intri la cautare vocala si va merge, daca nu intri in setari si vezi acolowinking

| Creatorul24 explică (pentru lucian007):

Eu nu am primit inca update-ul si vreau sa il fac manual adica sa downladez apku de undeva si vreau sa stiu ce versiune e. Stii cumva?

| lucian007 a răspuns (pentru Creatorul24):

Nu..eu cand am intrat aazi dim in cautare vocala mi-a aparut un mesaj, am dat ok si gatelaughing

| Creatorul24 explică (pentru lucian007):

Pai uite te din google play u tau de pe calculator si spune mi acolo la voice search ce versiune scrie ca este. Ms

| lucian007 a răspuns (pentru Creatorul24):

thinking nu gasesc versiunea...

| mariapetcu2005 a răspuns:

Baiete nu stiu